APVG | Daugiabučių gyvenamųjų namų Utenoje atnaujinimo statinio statybos techninės priežiūros paslaugos
15478
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15478,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Daugiabučių gyvenamųjų namų Utenoje atnaujinimo statinio statybos techninės priežiūros paslaugos

Kategorijos
Statyba
Statytojas
UAB „Utenos butų ūkis"
Projekto vieta
Utenos miestas
Projekto laikotarpis
Nuo 2015-04-20 iki 2016-06-15

Įgyvendinant  projektą buvo vykdomos projekto „Daugiabučių gyvenamųjų namų Aušros g. 2, 69, 97 Utenoje atnaujinimas (modernizavimas)“ statinio statybos techninės priežiūros paslaugos.

 

Techninės priežiūros paslaugos, kurių tikslas suteikti kvalifikuotą profesionalią techninę pagalbą ir užtikrinti, kad vykdomi ir atlikti darbai atitiktų patvirtintą projektą, rangos darbų sutarties reikalavimus, atitinkamų įstatymų, normatyvinių statybos techninių dokumentų bei kitų teisės aktų reikalavimus. Projekto įgyvendinimo metu prižiūrėtas nuoseklus darbų vykdymas, spręsti inžineriniai ir finansiniai klausimai, kilę statybos metu, prižiūrėta, kad būtų laikomasi sutarčių sąlygų, susijusių su darbų kokybe ir kiekybe.

Techninis prižiūrėtojas buvo atsakingas už statybos darbų rangovo atliekamų darbų, tiekiamų medžiagų kontrolę statybvietėje bei jų atitikimą projekto reikalavimams. Vykdytos techninės priežiūros funkcijos pagal Lietuvos Respublikos Statybos įstatymo ir statybos techninio reglamento  STR 1.09.05:2002 „Statinio statybos techninė priežiūra“ nuostatas.